>>KFS… i nie tylko

KURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

KFS
ruszył wiosną 2011 jako jeden z pierwszych tak bogatych merytorycznie warsztatów fotografii ślubnej. Dla pasjonatów fotografii i osób stawiających pierwsze, chwiejne kroki w temacie zdjęć ślubnych przygotowaliśmy wtedy kurs fotografii z tej konkretnej dziedziny z bardzo obszernym, autorskim programem. Nasza „wielka mobilizacja” miała miejsce maksymalnie raz do roku. Na jesień 2015 szykujcie się na kolejną, odświeżoną odsłonę.

Szczegóły, zakres merytoryczny, info o prowadzących na www.kfs-bielsko.pl

I NIE TYLKO

Dziś KFS troszkę podrósł. Stworzona przez nas energetyczna idea WSPÓŁDZIELNI FOTOGRAFICZNEJ urealniła się dając nam inspirujące i komfortowe miejsce do realizacji mniejszych i większych projektów.
W zanadrzu mamy dla Was dwa intensywne szkolenia ‚entry level’

PODSTAWY FOTOGRAFII
Serdecznie zapraszamy obecnych i przyszłych posiadaczy aparatów fotograficznych o rozmiarze matrycy 4/3 i większych, na kurs w trakcie którego zapoznają się Państwo z budową i działaniem aparatów fotograficznych, obiektywów, fotograficznych programów komputerowych. Poznają Państwo tajniki uzyskiwania prawidłowej ekspozycji oraz właściwego komponowania kadrów. Na koniec zajmiemy się sprawą jak najlepszej prezentacji zdjęć zarówno na monitorze jak i wydruku. Przewidywana liczba godzin: 15 /5x3h lub 4x4h raz w tygodniu + sprawdzona już dokładka w formie indywidualnych konsultacji.
Zapraszamy!

KURS FOTOGRAFII „ANALOGOWEJ” – tylko dla bardzo bogatych*
Zapraszamy wszystkich zafascynowanych urokami analogowej fotografii czarno-białej na zajęcia których tematem będzie analogowy sprzęt fotograficzny, materiały światłoczułe, akcesoria fotograficzne, sposoby wywoływania negatywowych materiałów światłoczułych, chemia fotograficzna, dalsza obróbka zdjęć. Przewidywana liczba godzin: 25 /4x6h

*bogatym jest ten który wie co jest w życiu dobre, bardzo bogatym zaś ten który wie co jest dobre i do tego dąży.